hsnymn 21 Takipçi | 6 Takip
Kategorilerim

Şehir Yaşamı

Spor

Sağlık

Haber

Din

Teknoloji

Bilim

Eğitim

Mizah

Günlük

Yemek

Aşk

Hayvanlar Alemi

Müzik

Şiir

Hobi

Yaşam

aile

Diğer İçeriklerim (2169)
Tüm içeriklerim
Faydalı Linkler
http://hsnymnforum.10tl.net/
Takipçilerim (21)

Survivor 2016'nın şampiyonu Avatar Atakan Çeşme'de

2016-07-08 19:18:00
Survivor 2016nın şampiyonu Avatar Atakan Çeşmede |  görsel 1

Survivor 2016'nın şampiyonu Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan Dominik'te geçirdiği zorlu mücadelelerin ardından soluğu Çeşme'de aldı.

Yaklaşık 6 aylık zorlu mücadelenin ardından Survivor 2016'ya adını şampiyon olarak yazdıran Atakan ada yaşantısının ardından şimdi Çeşme'de tatil yapıyor.

Kıbrıs'taki finalde Serkay'la oylamaya kalarak 1'nci olan Atakan, adaptasyon sorunu yaşıyorum dese de ada sonrası keyfinin yerinde olduğu görüldü.

Survivor 2016'nın elenen başka bir yarışmacısı Seda Tetik'de Çeşme'de tatil yapıyor. Atakan'la karşılaşan Seda fotoğraf çektirerek sosyal medya hesabından paylaştı ve şu notu düştü: 'Atakan kardeşimle adadan sonra' Yaklaşık 6 aydır başta ailesi olmak üzere birçok şeyden mahrum kalan 26 yaşındaki Atakan Çeşme'de yaptığı tatilden kareleri de takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Aynı zamanda Kick boks ve Muay Thai sporcusu olan Atakan Arslan'ın bugüne kadar yaptığı 66 maçtan 58 galibiyet, 50 nakavt ve 8 mağlubiyeti var. Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan, Survivor yarışması öncesinde modellik de yapıyordu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
60
0
0
Yorum Yaz